banner takimini guclendir
banner is ilanı
previous arrow
next arrow

Wormhole Education olarak, kurumsal müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. İş dünyasının değişen dinamiklerine uyum sağlamanız, verimliliğizi artırmanız ve çalışanlarınızın yeteneklerini geliştirmek için tasarladığımız hizmetlerimizle öne çıkıyoruz.

Çözüm ve Hizmetlerimiz

Takımınızı Güçlendirin!

Kurumunuza Özel Eğitim Deneyimi! Kurumunuzun ihtiyaçlarına ve personelinizin seviyesine özel hazırlanan eğitim içerikleriyle, verimliliğinizi artırmak için buradayız. Detaylı bilgi ve özel çözümler için bize ulaşın.

Takımınızı Büyütün!

Ücretsiz İş İlanı Verin! Kriterlerinize uygun adayları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak için ücretsiz iş ilanı hizmetimizle yanınızdayız. İşe alım süreçlerinizi optimize etmek için bize ulaşın, en uygun adaylarla tanışın.

Freelance İş Verin!

Uzun vadeli bir çalışana ihtiyacınız yok mu?

İşinizi profesyonel bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bize yönlendirin. Belirlediğiniz formatta işinizi hızla teslim edelim.

TAKIMINIZI GÜÇLENDİRİN!

Eğitim içeriklerimizi, kurumunuzun özel iş süreçleri ve hedefleriyle entegre ediyoruz. Böylece eğitim sonrasında elde edilen bilgiler, iş performansınızı artırmaya yönelik doğrudan uygulanabilir.

İhtiyaç Odaklı

Kurumunuzun ihtiyacı ve çalışanlarınızın seviyesine özel eğitim içeriği hazırlıyoruz.

Oyunlaştırma

Oyunlarla öğrenmeyi daha eğlenceli ve kalıcı hale getiriyoruz.

Çevrim içi & Yüz Yüze

Kurumunuzun tercihine göre çevrimiçi, yüzyüze ya da hibrit eğitim seçenekleri sunuyoruz.

TAKIMINIZI BÜYÜTÜN!

Wormhole Education: İstihdamda Yeni Bir Dönem!
Wormhole Education olarak, istihdamı artırmayı hedefleyen özel eğitim programlarımızla sektöre nitelikli profesyoneller kazandırıyoruz. Kurum ihtiyaçlarınız doğrultusunda bize başvurduğunuzda, veri tabanımızdan size uygun kriterlere göre öğrencilerimizi yönlendiriyoruz. Unutmayın, size yönlendirdiğimiz öğrenciyle işbirliği başlatmazsanız herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Doğru adayı bulmak ve işe alım süreçlerinizi hızlandırmak için bize katılın!

AVANTAJLAR

Risk Yok!

Yönlendirdiğimiz kişiyle çalışmaya başlamadığınız sürece, hizmetimiz için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Siz sadece kazançlı iş birliklerine “evet” demenin keyfini çıkarın! 🤝💼

İdeal Çalışanınızı Bulma Fırsatı Sizi Bekliyor!

Wormhole Education olarak, öğrencilerimizi sektörün ihtiyaçlarına uygun şekilde yetiştiriyoruz. Potansiyellerini ortaya çıkarmalarına destek oluyor ve istihdam edilmek üzere veri tabanımıza kaydediyoruz. Siz de potansiyeli yüksek, yetenekli çalışanlara ulaşmak için hemen bize ulaşın! 🌐

İşe Alım Süreciniz Hızlanıyor!

Kurumunuzun İhtiyacına Özel Yetenekleri Hemen Keşfedin! 🚀 Kriterlerinizi bize iletin, biz de veritabanımızdan size uygun, donanımlı öğrencilerimizi hemen yönlendirelim. İşbirliği için şimdi adım atın, geleceğin başarılı profesyonelleriyle tanışın!

NASIL İŞLİYOR?

ADIM 1: Başvuru

Başvurunuzu alıp kriterlerinize uygun öğrencilerimizi belirliyoruz.

ADIM 2: İş Birliği Sözleşmesi, İstihdam Anlaşması

Kurumunuza nitelikli istihdam sağlamak üzere iş birliği anlaşması imzalıyoruz.

ADIM 3: İş Görüşmesi

Belirlediğimiz öğrencileri, görüşmeniz ve karşılıklı değerlendirme yapmanız için size yönlendiriyoruz.

ADIM 4: Değerlendirme

Öğrencimizle iş birliği yapma kararı almanız durumunda ADIM 5’e geçiyoruz. Anlaşma sağlanamazsa, herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

ADIM 5: Ödeme

Öğrencimizle anlaştığınız maaş tutarının 1 yıllık değerinin %15’ini Wormhole Education’a ödemeniz üzere faturalandırma aşamasına geçiyoruz.

Uzun vadelİ bİr çalışana ihtiyacınız yok mu?

FREELANCE İŞ VERİN!

Kurumunuzun uzun vadeli bir çalışana ihtiyacı olmadığında ve projeleriniz için profesyonel destek aradığınızda Wormhole Education olarak yanınızdayız! İşlerinizi bize yönlendirin, istediğiniz formatta eksiksiz bir şekilde teslim edelim.

İstediğiniz Formatta İstediğiniz Zamanda Teslim

Belirlediğiniz formata göre işinizi zamanında teslim ediyoruz!

Tasarruf

İşinizi yaptırmak için araştırma yapmanıza veya işe alım süreçleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan, hem zamanınızı hem de bütçenizi etkili bir şekilde yönetmenin tadını çıkarın!

Olası Çalışanınızı Yetiştirelim!

Kurumunuzun ve iş birliği yaptığımız diğer kurumların sağladığı freelance işlerle deneyim kazanmış, ihtiyacınız olduğunda hızla erişebileceğiniz yetenekli çalışanları bulun! Güçlü bir ekibe sahip olmak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
Telefon
Instagram
Youtube
LinkedIn

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hangi hizmetimiz için başvuruyorsunuz?
Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba, eğitimleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.